درباره وبلاگ


وبلاک تخصصی بازار سرمایه خواندنی های جذاب -بورس-اخبار اقتصادی-بانک وبیمه-بازاریابی وتبلیغات-مدیر موفق-پزشکی-عکسهای توریستی کشورها

مدیر وبلاگ : وحید شیرزاد
موضوعات
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :چگونه ثروتمند شویم-مدیر خوب- تبلیغات- بازاریابی -فروش موفق- good manager
ما به راحتی میتوانیم ثروتمند شویم
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
یکشنبه 4 دی 1390 :: نویسنده : وحید شیرزاد

تبلیغ همزمان وب سایت در رسانههای سنتی، مطبوعات و رسانه های مکتوب مزایا و منافع زیادی به دنبال دارد. می توانید در تبلیغات آفلاین وب سایت خود رامعرفی کنید و مخاطبان را برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سوق دهید. وب سایت می تواند به پرسش های بسیاری پاسخ دهد و بسیار بیشتر از تبلیغ در آگی های مجلات و روزنامهها، اطلاعات در اختیار علاقمندان قرار دهد. می توانید آخرین و جدیدترین اطلاعات را در سایت قرار دهید. مردم نیز بدین طریق می توانند اطلاعات بیشتری درخواست کنند یا از طریق آنلاین سفارش کالا دهند. در این فصل به مطالب و موضوعات زیر میپردازم:
توصیه هایی برای تبلیغ آفلاین وب سایت
صورتهای گوناگون تبلیغ آفلاین سایت

اهداف تبلیغات آفلاین

از آنجا که می توان بازدید کنندگان را در تبلیغات آفلاین برای درخواست اطلاعات بیشتر یا سفارش آنلاین به سایت هدایت و راهنمایی نمود، لازم است URL خود را بر روی هر نوع مواد و محصولات تبلیغی که تولید می کنید، قرار دهید! هر چه URL شما بیشتر در معرض دید همگان قرار گیرد، احتمال بیشتری وجود خواهد داشت که هر کس که به سراغ اینترنت می رود آن را به خاطر آورد.
در مبارزه تبلیغاتی آفلاین خلاق و مبتکر باشید. با اندیشمندان مبتکر جلسه طوفان مغزی بر پا کنید، تا بتوانید مکان های خوب و مناسبی را برای تبلیغ URL خود پیدا کنید؛ مثلاً سعی کنید URL خود را در تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، آگهی های مجلات و روزنامه ها، و تابلوهای نصب اعلانات بیاورید. هرچه URL شما در جاهای بیشتری ظاهر شود، توجه بیشتری به آن جلب می شود. برخی تجار حتی URL خود را به نحوی با علامت ساختمان و وسیله نقلیه خویش در هم می آمیزند. به عنوان مثال میتوانید به تلفن هایتان چنین پاسخ دهید: «نام شرکت- دات کام- صبح بخیر». چنین کارهایی برای آن که مردم بدانند دوست دارید از وب سایتتان دیدن کنند، بسیار موثر است و در عین حال باعث میشود مردم URL شما را به خاطر بسپارند. دفعه آینده اگر سوالی داشتند یا خواستند سفارشی بدهند، مستقیماً به وب سایت مراجعه می کنند.
نمایش URL در رسانه های سنتی مردم را ترغیب به مشاهده سایت جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت شما می کند. فایده دیگر آن که؛ معمولاً، مردم خواهند توانست از وب سایت سفارش کالا بدهند. طبیعی است که سایتتان باید به روز و دارای آخرین اطلاعات پیرامون محصولات، قیمت ها و تبلیغات مربوط به حراج ها باشد. اگر مثلاً خوانندهای با یک آگهی در مجله ای به تاریخ شش ماه قبل برخورد کرد، وجود URL در آن آگهی خواننده را ترغیب می کند که برای به دست آوردن آخرین اطلاعات سری به سایت بزند. خود وب سایت شما موثرترین تبلیغات است، ولی باید پیش از آن که کسی به آن سر بزند با آگهی یا تبلیغ دیگری آنها را از وجود سایت مطلع سازید.

معرفی URL از طریق مکتوبات و اوراق رسمی شرکت

این نکته اهمیت دارد که همواره در مبارزات تبلیغاتی آنلاین و آفلاینتانن یکنواخت عمل کنید. شرکتها باید همواره از یک رنگ، سبک، نوع خط، آرم و غیره در امور مربوط به بازاریابی استفاده کنند، یادتان باشد؛ همیشه URL خودتان را بر روی هر چیزی که آرم شرکتتان را برای آن می گذارید، قرار دهید، که منظور از «هرچیز» در این جا هر گونه اوراق مکتوب یا رسمی شرکت است. توجه داشته باشیدکه URL خود را بر روی موارد زیر نمایش دهید:
کاغذهای آرم دار
کارت های ویزیت
دفترچه های ویزیت
دفترچه های راهنمای شرکت
پاکت
چک
نمابر
گزارشات
اعلامیه ها
آگهی ها
نامه های مستقیم
خبرنامه ها
بیانیه هایی مطبوعاتی
کیت های رسانهای

معرفی URL از طریق مکتوبات و اوراق رسمی شرکت

این نکته اهمیت دارد که همواره در مبارزات تبلیغاتی آنلاین و آفلاینتانن یکنواخت عمل کنید. شرکتها باید همواره از یک رنگ، سبک، نوع خط، آرم و غیره در امور مربوط به بازاریابی استفاده کنند، یادتان باشد؛ همیشه URL خودتان را بر روی هر چیزی که آرم شرکتتان را برای آن می گذارید، قرار دهید، که منظور از «هرچیز» در این جا هر گونه اوراق مکتوب یا رسمی شرکت است. توجه داشته باشیدکه URL خود را بر روی موارد زیر نمایش دهید:
کاغذهای آرم دار
کارت های ویزیت
دفترچه های ویزیت
دفترچه های راهنمای شرکت
پاکت
چک
نمابر
گزارشات
اعلامیه ها
آگهی ها
نامه های مستقیم
خبرنامه ها
بیانیه هایی مطبوعاتی
کیت های رسانهای

معرفی URL از طریق اجناس تبلیغاتی

اگر شرکتتان از اجناس تبلیغاتی برای نمایش در شوها یا رویدادهای تجاری استفاده می کند، بهتر است که برای بازاریابی وب سایتتان از این اجناس استفاده کنید. اجناس تبلیغاتی که مربوط به کامپیوتر هستند ایده آل اند، چرا که وقتی مردم از سایتتان دیدن می کنند، URL شما نیز مقابل چشمان آنها ظاهر می شود. برخی از این اجناس از این قرارند:
صفحه زیر ماوس
جای دیسکت
کیت های تمیز کردن صفحه نمایشگر
نرم افزار
محافظ صفحه نمایش (Screen Saver)
مداد و خودکار
پارچه گردگیری کامپیوتر
فنجان قهوه خوری
زیر لیوانی
کارد نامه بازکن
گلوله های فشار گیر (Stress balls)
تقویم
یادداشت هایی که به دیوار می چسبانند.

درج URL بر روی لباس

البسه و اجناس پارچه ای وسیله دیگری برای تبلیغات هستند که اتفاقاً بسیار هم کارآمدند. وقتی که کسی لباسی با نقش URL شما بر روی آن می پوشد، در واقع تبدیل به یک تابلوی اعلانات متحرک می شود. خود من ژاکتی دارم که از طرف Webjacket.com به من هدیه داده شده است ، و کیفیت اش واقعاً عالی است. این ژاکت های شرکت، نام و آدرس شرکت و وب سایت شرکت را با خودشان به همه جا می برند. اگر کارکنان لباس کار یکسانی می پوشند، باید URL تان را بر روی آن نقش بزنید. می توانند URL شرکت و عبارت کوتاه یا کلماتی مشخص که شما را به یاد خواننده می اندازد، بر روی اجناسی چون:
تی شرت
گلف
عرق گیر
کلاه
پیش بند
ژاکت
نقش بزنید.

نمایش URL بر روی اجناس ابتکاری

اجناس ابتکاری می توانند بهترین محل برای چاپ URL هستند. اگر بازار هدفتان از مخاطبین جوان تشکیل شده، در این صورت URL تان را بر روی کالایی بگذارید که مورد علاقه آنهاست، مانند:
فریزبی
توپ
حوله حمام
عینک آفتابی
آهنربا
شکلات
برچسب

تبلیغات با اندکی خلاقیت

خلاق باشید و شعارهایی ابداع کنید که به نحوی به جنس مورد نظر ربط دارد. مثلاً:
ساعت: «چند دقیقه وقت برای دیدن سایت ما در ………………. دارید؟»
خط کش: «تفاوتی که می توان آن را اندازه گرفت، ما را در ……………………… ملاقات کنید»
فنجان قهوه خوری: «استراحت کوتاهی داشته باشید و سایت ما را ………………. ببینید»
متر نواری: «سری به وب سایت ما در http:www.YourURL.com بزنید، تا ابعاد آن دستتان بیاید»
ذره بین: «برای دیدن سایت ما و این که بفهمید بهترین هستیم، نیاز به ذره بین ندارید. بیایید و ما را …………. ببینید»
ساعت: «فکر نمی کنید وقت اش هست که با ما …………….. ملاقاتی داشته باشید»
کاغذ نشانه گذاری بین کتاب: «کمی خواندن را کنار بگذارید و بیایید وب سایت ما را ………… ببینید»

نمایش URL بر روی محصولات
در صورت امکان، URL خود را بر روی محصولات خودتان نقش حک کنید. این ایده ابتکاری را نخستین بار جو باکسر عمل نمود. وی URL خود را بر روی کمربند مخصوص زیر آب قرار داد.

نوع مطلب : مدیریت تبلیغات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic